• bezobslužné platební terminály UNICARD®, jednoduché a intuitivní ovládání
  • nepřetržitý provoz s nízkými provozními náklady
  • řešení pro samoobslužní čerpací stanice
  • platba bankovními kartami, CCS kartami, lokálními kartami i hotovostí
  • nové řídicí a pokladní systémy UniPOS®, podpora EET
  • Akceptujeme samoobslužné karty CCS s přímým ověřením u společnosti CCS
  • Pro centrál. správu ČS doporučujeme SW UniCENTRUM s přístupem přes www
  • UniGUARD24 – dálkový dohled ČS, nezbytný doplněk pro samoobslužné ČS

Kontakty

UNIDATAZ s.r.o.
Průmyslová 3601/7
669 02 Znojmo, Česká republika
IČ:25339061
DIČ: CZ25339061
tel.: +420 515 225 257
GPS: 48°51'06.9"N 16°03'34.3"E
info@unidataz.cz
obchodní oddělení: obchod@unidataz.cz
servisní oddělení: servis@unidataz.cz

Ředitel / jednatel společnostiIng. Martin Reifreif@unidataz.cz
+420 603 201 890
Obchodní ředitelIng. Pavel Libichlibich@unidataz.cz
+420 605 100 754
Obchodní manažerp. Petr Smolasmola@unidataz.cz
+420 733 522 233
Vývoj HW
Vedoucí servisu / jednatel společnosti
Ing. Richard Vítekvitek@unidataz.cz
+420 603 490 972
Vývoj SWIng. Martin Hanekhanek@unidataz.cz
+420 605 269 578
Technické konzultace
9:00-15:30 hod.
Ing. Martin Hanek

Ing. Jan Chaloupek
hanek@unidataz.cz
+420 605 269 578
honza@unidataz.cz
+420 603 543 843
Zákaznické dotazy, školení p. Jaromír Kuřítkakuritka@unidataz.cz
+420 734 852 072
Servis V pracovní době 7.00-15.30 - HOT LINE (pevná linka)+420 515 225 257
Jen pro zákazníky s uzavřenou servisní smlouvou!
Nepřetržitá služba - HOT LINE (mobil).
+420 732 411 292
E-mailservis@unidataz.cz
Servisní pracovnícip. Jiří Matoušmato@unidataz.cz
+420 737 866 202
p. Milan Jantošjantos@unidataz.cz
+420 737 866 070
p. Petr Chaloupek cita@unidataz.cz
+420 737 866 060
Ing. Vladimír Vejlupek vejlupek@unidataz.cz
+420 604 800 218
p. Ivo Roseckýrosecky@unidataz.cz
+420 605 581 666
Identifikátory, spotřební materiálp. Jaromír Kuřítkakuritka@unidataz.cz
+420 734 852 072

Zvětšit mapu
Klientská zóna

Prospekty

Stáhněte si prospekty našich výrobků!
více»

Elektronická fakturace

Pro využívání všech výhod zasílání elektronických daňových dokladů vyplňte formulář el. fakturace.
více»

Objednávka

Zašlete objednávku zboží přes náš objednávkový formulář.
více»

Poptávka

Zašlete poptávku přes náš poptávkový formulář.
více»
facebook
hotline
v pracovní dny 7.00-15.30
UNIDATAZ s.r.o.
Průmyslová 3601/7
669 02 Znojmo
Česká republika
tel.: +420 515 225 257
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies