• bezobslužné platební terminály UNICARD®, jednoduché a intuitivní ovládání
  • nepřetržitý provoz s nízkými provozními náklady
  • řešení pro samoobslužní čerpací stanice
  • platba bankovními kartami, CCS kartami, lokálními kartami i hotovostí
  • nové řídicí a pokladní systémy UniPOS®, podpora EET
  • Akceptujeme samoobslužné karty CCS s přímým ověřením u společnosti CCS
  • Pro centrál. správu ČS doporučujeme SW UniCENTRUM s přístupem přes www
  • UniGUARD24 – dálkový dohled ČS, nezbytný doplněk pro samoobslužné ČS

Kontakty

UNIDATAZ s.r.o.
Průmyslová 3601/7
669 02 Znojmo, Česká republika
IČ:25339061
DIČ: CZ25339061
tel.: +420 515 225 257
info@unidataz.cz
Datová schránka: 7VE86NH
GPS: 48°51'06.9"N 16°03'34.3"E

Ředitel / jednatel společnostiIng. Martin Reifreif@unidataz.cz
+420 603 201 890
Výrobní ředitel / jednatel společnosti Ing. Richard Vítekvitek@unidataz.cz
+420 603 490 972
Obchodní ředitelIng. Pavel Libichlibich@unidataz.cz
+420 605 100 754
Obchodní manažerPetr Smolasmola@unidataz.cz
+420 733 522 233
Vedoucí vývojeIng. Martin Hanekhanek@unidataz.cz
+420 605 269 578
Zástupce vedoucího vývojeIng. Jan Chaloupekhonza@unidataz.cz
+420 603 543 843
Zákaznické podpora, školení
V pracovní době 7.00-15.30
Jaromír Kuřítkakuritka@unidataz.cz
+420 734 852 072
Vedoucí servisuIng. Vladimír Vejlupekvejlupek@unidataz.cz
+420 604 800 218
Placená servisní podpora
výhradně pro zákazníky
s uzavřenou servisní smlouvou
Nepřetržitá služba
HOT LINE
servis@unidataz.cz
+420 732 411 292
Servisní podporaV pracovní době 7.00-15.30servis@unidataz.cz
+420 515 225 257

Zvětšit mapu
Klientská zóna

Prospekty

Stáhněte si prospekty našich výrobků!
více»

Elektronická fakturace

Pro využívání všech výhod zasílání elektronických daňových dokladů vyplňte formulář el. fakturace.
více»

Objednávka

Zašlete objednávku zboží přes náš objednávkový formulář.
více»

Poptávka

Zašlete poptávku přes náš poptávkový formulář.
více»
facebook
hotline
Pracovní doba 7.00-15.30
UNIDATAZ s.r.o.
Průmyslová 3601/7
669 02 Znojmo
Česká republika
tel.: +420 515 225 257
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies