Foto k aktualitě

S čerpací stanicí dojedete až na pole, do lesa či lomu

Minulý týden jsme našemu zákazníkovi předali přívěsný vozík za osobní automobil s přepravním obalem NDN 850, který slouží jako malá mobilní čerpací stanice.

Celková hmotnost přívěsu včetně přepravovaných pohonných hmot je 1350 kg. Vozík je možné přepravovat za osobním automobilem. Tankovací vozík je určen k přepravě, skladování a výdeji hořlavých kapalin III. a IV. třídy hořlavosti, především tedy nafty, LTO apod.

Objem dvouplášťová nádrže na silničním podvozku je 850 litrů. Vnější plášť plní funkci havarijní jímky. Nádrž je určena pro přepravu nebezpečných látek dle Mezinárodní dohody o přepravě nebezpečných látek ADR, je vybavena uzamykatelnou skříní pro vlastní výdejní technologii (čerpadlo, měřič, filtr s vodním separátorem) a také pro integrovaný samoobslužný čipový systém UNICARD. Výdejní hadice je standardně dodávána v délce 6 m, pro výdej slouží automatická výdejní pistole.

Tankovací vozík je ideální variantou pro doplňování paliva v odlehlých lokalitách do vlastních vozidel a strojů ve stavebnictví, zemědělství, lesnictví, armádě, důlní a těžební činnosti, dopravě a jiných oblastech.

ON-LINE komunikaci s řídicími systému UNIDATAZ zajišťuje integrovaný telefonní modem. Samoobslužný systém výdeje PHM je možné napojit na řídicí systém naší společnosti UniPOS a také na centrální systém UniCENTRUM.

Pro bližší informace nás kontaktuje na emailu info@unidataz.cz .

Archiv aktualit

Kontakt

Adresa

UNIDATAZ s.r.o., Průmyslová 3601/7, CZ 669 02 Znojmo