Foto k aktualitě

UNIDATAZ oslavil 25 let od svého založení

Pětadvacáté výročí založení společnosti oslavila naše firma v uplynulých dnech. Na akci v prostorách Louckého kláštera se sešli zaměstnanci firmy s významnými zákazníky.

Stovka hostů se sešla na oslavě dvacátého pátého výročí založení znojemské společnosti UNIDATAZ. Významní zákazníci firmy a její zaměstnanci oslavili čtvrtstoletí v prostorách Louckého kláštera ve Znojmě. Součástí oslav byl úvodní proslov jednatele firmy a jednoho ze zakladatelů společnosti Ing. Martina Reifa, následovala prohlídka historických sálů a sklepení kláštera, raut  a degustace vín společnosti Znovín. A přišel i kouzelník! :-)

Firma za dobu své existence získala jméno v oblasti tvorby softwaru pro řízení a kontrolu čerpacích stanic, výroby, instalace a servisu platebních terminálů i v dalších oblastech. Vlastními produkty společnosti jsou systém pro správu čerpacích stanic UniCENTRUM, řídící a pokladní systém UniPOS, monitoring UniGUARD24, platba mobilem pomocí FuelPAY, terminály UNICARD, výdejní stojany pohonných hmot, hladinoměry, kontejnerové samoobslužné čerpací stanice a mnohé další. Mezi více než dvěma tisíci zákazníky jsou od malých soukromých firem, přes nadnárodní společnosti jako eon, Škoda Auto, Arriva až po státní společnosti České dráhy, Armáda České republiky či Správa státních hmotných rezerv.

 

Archiv aktualit

Kontakt

Adresa

UNIDATAZ s.r.o., Průmyslová 3601/7, CZ 669 02 Znojmo